Dane kontaktowe i formularz kontaktowy


Adres:

23 - 200 Kraśnik, ul. Urzędowska 44


Adres e - mail:

ogrodemi@op.pl,


Numer telefonu:

(+48) 814 737 194,


Czas pracy:

Poniedziałek - Piątek - 08:00 - 18:00,
Sobota - 08:00 - 14:00


Imię i nazwisko:
Adres e - mail:
Telefon kontaktowy:
Treść wiadomości:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Ogród "EMI" w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e - mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. W przeciwnym razie prosimy o kontakt telefoniczny.
Przepisz: index zmień

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e - mail na adres ogrodemi@op.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

Mapa dojazdu

O nas

Sklep Ogród "EMI" jest stworzony przez grupę wysoko wykwalifikowanych ogrodników, specjalistów krajobrazu, którzy przywiązują dużą wagę do drobnych szczegółów. Pracownicy naszego sklepu sprawiają, że Twój ogród wygląda pięknie i funkcjonuje bardzo dobrze.

Dane kontaktowe

000004194
Strona główna       O sklepie      Galeria     Kontakt

Copyright © Ogród "EMI" | 2018 |
Projekt i wykonanie Factory Website  FWminlogo

Polish English German Russian Ukrainian

Zamknij Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.